Archiv pro rubriku: Aktuality

Novinky, reference, aktuality, …

Stop-stav na připojování solárních elektráren zrušen!

Na konci prosince 2011 distributoři opět začali individuálně posuzovat žádosti na připojení solárních elektráren, a především vydávat kladná stanoviska! Nyní si může prakticky každý zájemce o vlastní ekologický zdroj elektřiny, a výhodnou investici v jednom, podat žádost ke svému distributorovi, a mít reálnou šanci, že jeho elektrárna bude připojena.

Naši pracovníci jsou připraveni Vám poradit a zajistit realizaci Vaší solární elektrárny od prvotního zaměření, vyřízení všech nezbytných povolení, až po projekt, dodávku, instalaci komponent a servis.

Více informací o solárních elektrárnách naleznete zde, naše reference jsou k nahlédnutí zde.

Energy Expert v nových prostorách

V rámci zkvalitňování služeb pro naše zákazníky a zlepšování pracovních podmínek našich zaměstnanců jsme se přestěhovali na adresu Eliščino nábřeží 375/1, 503 41 Hradec Králové (odkaz v mapě) do Kongresového, výstavního a společenského centra ALDIS.

Najdete nás ve druhém patře za kancelářemi vedení kongresového centra. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bojler s integrovaným tepelným čerpadlem

Bojler s tepelným čerpadlem

Představujeme vám novinku v oblasti ohřevu teplé užitkové vody – bojler s integrovaným tepelným čerpadlem. Náklady na ohřev vody snížíte až o 60 %! Pracuje spolehlivě bez ohledu na aktuální počasí, ohřívá vodu na nastavenou teplotu a má integrovaný záložní ohřev. Příjemně překvapí nízká pořizovací cena, která – u jednotky s obsahem 190 litrů – činí 37 200 Kč bez DPH, a to včetně dopravy, montáže a nastavení.

Více informací o bojleru s tepelným čerpadlem naleznete zde.

 

 


FVE v oblasti Ralsko

FVE Ralsko

Na komplexu fotovoltaických elektráren v oblasti Ralsko jsme prováděli řadu servisních operací souvisejících s oživování a nastavením centrálních střídačů Satcon PowerGate Plus.

Servisní služby na FVE v Ralsku byly dodány ve spolupráci se společností SATCON, která je světově jedním z největších dodavatelů střídačů pro fotovoltaické elektrárny, a dalších řešení pro globální energetický průmysl.

Centrální střídač Satcon PowerGate Plus 100 kW

FVE Kempten – Germany

Společnost Energy Expert dodává své profesionální servisní služby i do zahraničí. Důkazem je zajištění servisu střídačů Satcon PowerGate Plus 100 kW, které byly poškozeny přepětím na fotovoltaické elektrárně v Německu.

Servisní služby na FVE Kempten – Germany  byly dodány ve spolupráci se společností SATCON, která je světově jedním z největších dodavatelů střídačů pro fotovoltaické elektrárny, a dalších řešení pro globální energetický průmysl.

Centrální střídač Satcon PowerGate Plus

FVE Micmanice

Na FVE Micmanice jsme provedli servis centrálních střídačů Satcon PowerGate Plus 500 kW pomocí našich proškolených servisních techniků, certifikovaných společností SATCON.

Servisní služby na FVE Micmanice  byly dodány ve spolupráci se společností SATCON, která je světově jedním z největších dodavatelů střídačů pro fotovoltaické elektrárny, a dalších řešení pro globální energetický průmysl.

Centrální střídač Satcon PowerGate Plus

FVE Rozvadov II

Na FVE Rozvadov II jsme provedli servis centrálních střídačů Satcon Power GatePlus 500 kW pomocí našich proškolených servisních techniků, certifikovaných společností SATCON.

Servisní služby na FVE Rozvadov II  byly dodány ve spolupráci se společností SATCON, která je světově jedním z největších dodavatelů střídačů pro fotovoltaické elektrárny, a dalších řešení pro globální energetický průmysl.